42
13.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie byłem na koncercie, ale uważam, że był do bani! i żeby nie było niczego!
ravven (2010.12.14)

info

0  
  0
acid drinkers to degeneraci i rowniez tak wygladaja - a grac nie potrafia tylko zempola az uszy puchna
(2010.12.14)

info

0  
  0
dziewne że jak jadą po Acidach to nikt z moderatorów nie usuwa komentów, jakby ktoś pocisnął na Bidzińskiego to już by nie było śladu po takich komentach. .. .ach te układy
(2010.12.14)

info

0  
  0
Ty za to grac potrafisz, napewno nie "zempolisz". Bardzo dobrze opanowales tez zasady ortografii.
the joker (2010.12.14)

info

0  
  0
Widzę tu sporo zwolenników "gwiazd" typu Doda i Sara May, nie zrozumieją co to znaczy dobra muzyka. Ich małe rozumki nie nadążają za tym co cenią miliony ludzi na całym świecie cenią i czego słuchają od lat. .. .. No cóż takie mamy pokolenie
Czterdziestolatak (2010.12.14)

info

0  
  0
miliony to cenia dode jełopie - a tych obrzępałow garstka zasmarkanych narkomanow slucha
(2010.12.14)

info

0  
  0
kto to jest ten Bidziński?
(2010.12.14)

info

0  
  0
bo doda itp to tępa muzyka dla debili bez żadnego ładu i składu. .robiona przez ludzi, których nie widać, a wykonanie zostaje powierzone właśnie takiej tępej dodzie, jak ktoś wspomniał wcześniej, sara may, paulla, lady zgaga i inne takie tępe "dupy" które większy show robią wyglądem niż muzyką. .najlepiej powiedzieć "banda brudasów, ćpunów i alkoholików". .zawsze patrzy się na wygląd, a nie umiejętności. .spróbujcie zrobić takie same cuda z gitarami jak robi połowa zespołów na świecie, zróbcie utwór, a komentowanie zostawcie na potem. .
Acid Maniac:) (2010.12.14)

info

0  
  0
a co oni nibu takiego robia z gitarami jełopie? rzepola jak tekla w pszczolce maji - ani ladu ano skladu - jazgot i ryranie - doda przy nich jest super
(2010.12.14)

info

0  
  0
to gratuluje ci chłopczyku. .zagraj chociaż jedną rzecz ładniej i składniej od nich. .słuchałeś kiedykolwiek co grają? przesłuchałeś jakikolwiek jełopie twardogłowy kawałek w całości? czy jak każdy po 3-5 sekundach wyrwanych z kontekstu wyrabiasz sobie opinie nie znając całości z czym masz do czynienia? doda wypada super? chyba tylko z dupy strony. .kręci tylko dupskiem i pokazuje sztuczne cycki. .może i śpiewa, ale nie ma żadnych rewelacji. .dziesiątki dziewczyn śpiewają lepiej od niej i co? uzupełnij wiedzę, zanim wdajesz się w dyskusje. .
Acid Maniac:) (2010.12.14)

info

0  
  0