UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jasne ze grali 18 lat temu. Ale potem do 2006 ich nie bylo. Dopiero jak facet z Edenu ich sciagnal, a bylo to chyba w grudniu 2006,zaczeli tu przyjezdzac i byli potem w 2008 i teraz. W 2006 Titus sam ze sceny powiedzial ze dlugo ich tu nie bylo i beda czesciej od tej pory.
barmy army