UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie slucham Acidow, ale znam ich kawalki. To dobry kawal polskiego metalu. Jedynie drazni, ze graja tak duzo przerobek innych kapel. A co do wirtuozow to wiem ze moze najlepszymi nigdy nie byli. Ale Popcorn (gitara prowadzaca) i Slimak (perkusja) byli dawniej jednymi z najlepszych w Polsce.

punk dinozaur