UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jasne ze grali 18 lat temu. Ale potem do 2006 ich nie bylo. Dopiero jak facet z Edenu ich sciagnal, a bylo to chyba w grudniu 2006,zaczeli tu przyjezdzac i byli potem w 2008 i teraz. W 2006 Titus sam ze sceny powiedzial ze dlugo ich tu nie bylo i beda czesciej od tej pory.
barmy army