UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no i tu wychodzi to cale "polactwo", jeden cos osiagnie, to drugiemu gul skacze. .. komuna wiekszosc inteligencji wybila i teraz mamy pokolenie takich wlasnie glupiomadrych gamoni, co to cudem liceum pokonczyli, ale na studia juz za ciezko, a do roboty po co, jak mozna siedziec na garnuszku starych, albo na zasilku. kolesie z acidow to moze i degeneraci, ale chleja i cpaja za swoje i maja w dupie takich cwokow jak wy, co na jednego browara zbite we trzech musza robic

lump killer