UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i tu wychodzi to cale "polactwo", jeden cos osiagnie, to drugiemu gul skacze. .. komuna wiekszosc inteligencji wybila i teraz mamy pokolenie takich wlasnie glupiomadrych gamoni, co to cudem liceum pokonczyli, ale na studia juz za ciezko, a do roboty po co, jak mozna siedziec na garnuszku starych, albo na zasilku. kolesie z acidow to moze i degeneraci, ale chleja i cpaja za swoje i maja w dupie takich cwokow jak wy, co na jednego browara zbite we trzech musza robic
lump killer