UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy ja ciebie obrażam młotku? a masz jakiś ranking gitarzystów w polsce? ja jakoś nic takiego jeszcze na oczy nie widziałem. .nie chodziło mi ogólnie o Acid, że są najlepsi i wyczyniają cuda, tylko o ogół takiej muzyki. .naucz się czytać ze zrozumieniem. .
Acid Maniac:)