UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy ja ciebie obrażam młotku? a masz jakiś ranking gitarzystów w polsce? ja jakoś nic takiego jeszcze na oczy nie widziałem. .nie chodziło mi ogólnie o Acid, że są najlepsi i wyczyniają cuda, tylko o ogół takiej muzyki. .naucz się czytać ze zrozumieniem. .

Acid Maniac:)

Anuluj