42
13.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
w 2007 byli:) jestem tego pewien, bo to był mój pierwszy koncert ACID na którym byłem:) dali czadu równo!
(2010.12.16)

info

0  
  0
superrrr
marcio (2010.12.16)

info

0  
  0