UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie slucham Acidow, ale znam ich kawalki. To dobry kawal polskiego metalu. Jedynie drazni, ze graja tak duzo przerobek innych kapel. A co do wirtuozow to wiem ze moze najlepszymi nigdy nie byli. Ale Popcorn (gitara prowadzaca) i Slimak (perkusja) byli dawniej jednymi z najlepszych w Polsce.

punk dinozaur

Anuluj