UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czy ja ciebie obrażam młotku? a masz jakiś ranking gitarzystów w polsce? ja jakoś nic takiego jeszcze na oczy nie widziałem. .nie chodziło mi ogólnie o Acid, że są najlepsi i wyczyniają cuda, tylko o ogół takiej muzyki. .naucz się czytać ze zrozumieniem. .

Acid Maniac:)