A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie ma ani słowa, albo nie umiem znaleźć o pomocy osobom niepełnosprawnym??? proszę o wskazanie
hehe trochę dziwne, że o jego programie ludzie dowiadują się dopiero po wyborach - sam jakoś nie zabiegał o to aby ludzie się dowiedzieli jego programu, bał się aby potem go nie rozliczano?; ) NIECH KAŻDY SOBIE TO WYDRUKUJE I POTEM ROZLICZY
nie ma ani słowa o porządku i przetargach chyba że dalej bedzie tak samo, z niepozdrowieniami dla pań w zebetkowie !!!
Panie Bartoszu gratuluję odwagi - proszę nie zwracać uwagi na głąbów odmawiających Panu praw obywatelskich tylko dlatego że wybrał Pan brak wyboru. Aborygenowi chciałbym przypomnieć że w minionym ustroju też ludzie głosowali i to nawet tłumnie a co to zmieniało? Ostatnie wybory prezydenckie miały być moimi ostatnimi. Zresztą i tak dokonałem małego sabotażu dopisując na karcie i skreślając Grzesia Napieralskiego. Niestety dałem się porwać burzy emocjonalnej związanej z wyborami elbląskimi i dzisiaj mi pozostał po tym kac moralny i niesmak. Oświadczam wszem i wobec że więcej na żadne wybory w tym państwie nie pójdę. Mój krzyżyk na karcie nie ma żadnego wpływu na zmiany w kraju i w moim ukochanym Elblągu. Dla polityków jesteśmy tylko nędzną masą głosowaczy podtrzymującą ich radosny i oderwany od rzeczywistości żywot przy korycie. Amen.
Nieobecni nie mają prawa zabierania głosu więc schowaj efekty swojej klawiaturowej masturbacji w najdalszy fragment dysku.
wybraliście takiego lamusa wymiękam sram w wasze wybory. .. teraz tamten szczur sie nachapie. .. nieżle
.. .aaaaa i tak BTW to twój podpis strasznie komuną jedzie, teraz ludzie podpisują się imieniem i nazwiskiem a nie odwrotnie. Czytając te twoje wypociny w połączeniu z podpisem przychodzi mi tylko jedno skojarzenie : „ Uprzejmie donoszę” .
JesusAlvaro -> to zamiast pitolić jak jest źle zrób z tym coś. Taki jesteś twardziel to sam sięweź za politykę. Najłatwiej jest się poddać i powiedziec że i tak nic to nie da. Gdywy w stoczni w latach 80tych ludzie myśleli tak jak TY to nadal mieli byśmy komunę i rządy czerwoego brata.
Jakim trzeba być kr... aby chcieć rozliczać działania polityków nie stając po żadnej ze stron. Jeżeli nie brałeś chłopie udziału w wyborach to jakim prawem piszesz tak kretyński artykuł ? Takich ludzi jak Ty już mieliśmy w Elblągu i takim tchóżliwym patałachom już dziękujemy. Jakim trzeba być kr... aby napisać coś takiego na łamach portalu i podpisać się z nazwiska. A może w taki sposób wykluwa się kolejny Batman broniący spraw GothamElbląg ???
zapytajcie sie nowaczyka co zrobil jako wojt.
zenus