UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Bartoszu gratuluję odwagi - proszę nie zwracać uwagi na głąbów odmawiających Panu praw obywatelskich tylko dlatego że wybrał Pan brak wyboru. Aborygenowi chciałbym przypomnieć że w minionym ustroju też ludzie głosowali i to nawet tłumnie a co to zmieniało? Ostatnie wybory prezydenckie miały być moimi ostatnimi. Zresztą i tak dokonałem małego sabotażu dopisując na karcie i skreślając Grzesia Napieralskiego. Niestety dałem się porwać burzy emocjonalnej związanej z wyborami elbląskimi i dzisiaj mi pozostał po tym kac moralny i niesmak. Oświadczam wszem i wobec że więcej na żadne wybory w tym państwie nie pójdę. Mój krzyżyk na karcie nie ma żadnego wpływu na zmiany w kraju i w moim ukochanym Elblągu. Dla polityków jesteśmy tylko nędzną masą głosowaczy podtrzymującą ich radosny i oderwany od rzeczywistości żywot przy korycie. Amen.

JesusAlvaro