UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakim trzeba być kr... aby chcieć rozliczać działania polityków nie stając po żadnej ze stron. Jeżeli nie brałeś chłopie udziału w wyborach to jakim prawem piszesz tak kretyński artykuł ? Takich ludzi jak Ty już mieliśmy w Elblągu i takim tchóżliwym patałachom już dziękujemy. Jakim trzeba być kr... aby napisać coś takiego na łamach portalu i podpisać się z nazwiska. A może w taki sposób wykluwa się kolejny Batman broniący spraw GothamElbląg ???

Gawel