UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .aaaaa i tak BTW to twój podpis strasznie komuną jedzie, teraz ludzie podpisują się imieniem i nazwiskiem a nie odwrotnie. Czytając te twoje wypociny w połączeniu z podpisem przychodzi mi tylko jedno skojarzenie : „ Uprzejmie donoszę” .
Hes