UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .aaaaa i tak BTW to twój podpis strasznie komuną jedzie, teraz ludzie podpisują się imieniem i nazwiskiem a nie odwrotnie. Czytając te twoje wypociny w połączeniu z podpisem przychodzi mi tylko jedno skojarzenie : „ Uprzejmie donoszę” .

Hes

Anuluj