A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najważniejsze wymienić słabych naczelników Pana Słoniny i zredukowąć obsadę do potrzebnych, pracowitych ludzi !
NIE ODDAŁEM DLA PANA GŁOSU, BO NIE NAWIDZĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, ALE JEST PAN THE BEST NAPRAWDĘ. .. G R aT uluj Ę i proszę dla naszego miasta zrobić co Pan może, a wiem i czuję, że tak będzie :) Serdecznie pozdrawiam, elblążanin :)
Pan jest z Platformy która obiecała nową Irlandię
Nie chcę aby Polska była nową Irlandią
Nie chcę tego, nic co platforma obiecała nie jest spełnione
podatki dla firm rosną. ..
czerpmy choć kasę z UE a wierzę że pan to rozsądnie zagospodaruje
SB :)
do taki nikt: okreslenia 'uklad' 'gracze' 'cwaniaczki' to zbytnie skroty myslowe. trzeba pamietac ze owi gracze to tacy sami ludzie jak my. to co wynika z panskiej wypowiedzi, to poczucie niemocy, rezygnacji i rowniez roszczeniowosci. nasza ordynacja jest niczego sobie, wina tkwi nie w politykach, ale w ludziach, ktorzy glosuja opierajac swoje postawy bardzo czesto wylacznie na emocjach. a tak ogolnie probujac uzasadnic skomentowac panska wypowiedz. .sadze ze to niemozliwe, aby 123 lata rozbiorow a potem prawie 45 lat prl dalo sie wymazac w te jedyne 20 lat od okraglego stolu. bardzo wiele musi sie jeszcze zmienic, takze w mentalnosci - ktora zmienia sie bardzo wolno. nie mozna czekac, az zmieni sie sama, tylko samemu podejsc do zycia nieco z dystansem i szukac w nim dobrych stron. wydaje mi sie, ze jest coraz lepiej
Elbląg teraz stanie sie drugą Irlandią, a może i Japonią haHAHAHA
My jesteśmy w mieście, a nie na świecie. Tam szukajmy rozwoju, cały świat i europa bankrutują a nasi Tuski chcą ich uzdrawiać, nawet prezydent usa rozmawia z Komorowskim którego pierwszy raz widizi na oczy i się bawi bombkami choinkoowymi w white home. Olejmy tych. .. amerykaninów co nami szydzą i robmy swoje, Piątka dla Pana Nowaczyka :)
P. S. Nie oddałem dla Pana głosu ale takie życie :)
Dzisiaj dziecko zapytalo mnie, co to jest utopia. Nie wiedzialem jak wytlumaczyc to 13-latkowi. .. Potem mnie olsnilo i polecilem mu przeczytac program nowego prezydenta miasta. Dziecko jz wie, co to jest utopia. ..
Zatroskany ojcze, pewnie jesteś naczyniem sanitarnym zwanym dalej PiSuarem. Trudno. Co zrobić? Ja w pierwszej turze głosowałem za Śpekiem, bo reszta wydawała mi się nędzna (Wilk miał przerąbane za PiS, Gwint- Działowy za sprzedanie nas woj. warm. -maz. , trzeci mi latał i powiewał, Pełowczyka Nowaczyka z kapelusza wyciągniętego nie znam poza obciachowym występem do kibiców naszej szmacianki[słaby występ, ale dałem mimo wsjo mandat zaufania] ). Jednak w drugiej serii zabawy z mieszkańcami skreśliłem niejakiego G. W. , bo po primo młodszym jest, po secundo ma świeższy ( mam nadzieję) umysł, a po tertio, to stwierdziłem przyziemnie, że H. S. od sześciu lat blokuje etat- znaczy się wali kasiorę nienależną emerytowi.
Więc Prazydencie Mojego Miasta Elbląga do dzieła i niech ci się noga nie myknie, bo bida będzie ( nie ze mną).
Program porażający. .. Moze być juz tylko gorzej !
Temu panu zejdzie pewnie ze 4 lata na adaptację, a później. .. pora bdzie juz żegnac w niesławie z urzędem. Porażka !