UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakim trzeba być kr... aby chcieć rozliczać działania polityków nie stając po żadnej ze stron. Jeżeli nie brałeś chłopie udziału w wyborach to jakim prawem piszesz tak kretyński artykuł ? Takich ludzi jak Ty już mieliśmy w Elblągu i takim tchóżliwym patałachom już dziękujemy. Jakim trzeba być kr... aby napisać coś takiego na łamach portalu i podpisać się z nazwiska. A może w taki sposób wykluwa się kolejny Batman broniący spraw GothamElbląg ???

Gawel

Anuluj