UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma ani słowa o porządku i przetargach chyba że dalej bedzie tak samo, z niepozdrowieniami dla pań w zebetkowie !!!
wyborca@
nie ma ani słowa o porządku i przetargach chyba że dalej bedzie tak samo, z niepozdrowieniami dla pań w zebetkowie !!!
wyborca@