UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .aaaaa i tak BTW to twój podpis strasznie komuną jedzie, teraz ludzie podpisują się imieniem i nazwiskiem a nie odwrotnie. Czytając te twoje wypociny w połączeniu z podpisem przychodzi mi tylko jedno skojarzenie : „ Uprzejmie donoszę” .

Hes