UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JesusAlvaro -> to zamiast pitolić jak jest źle zrób z tym coś. Taki jesteś twardziel to sam sięweź za politykę. Najłatwiej jest się poddać i powiedziec że i tak nic to nie da. Gdywy w stoczni w latach 80tych ludzie myśleli tak jak TY to nadal mieli byśmy komunę i rządy czerwoego brata.
Hess