UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JesusAlvaro -> to zamiast pitolić jak jest źle zrób z tym coś. Taki jesteś twardziel to sam sięweź za politykę. Najłatwiej jest się poddać i powiedziec że i tak nic to nie da. Gdywy w stoczni w latach 80tych ludzie myśleli tak jak TY to nadal mieli byśmy komunę i rządy czerwoego brata.

Hess

Anuluj