UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

JesusAlvaro -> to zamiast pitolić jak jest źle zrób z tym coś. Taki jesteś twardziel to sam sięweź za politykę. Najłatwiej jest się poddać i powiedziec że i tak nic to nie da. Gdywy w stoczni w latach 80tych ludzie myśleli tak jak TY to nadal mieli byśmy komunę i rządy czerwoego brata.

Hess