159
09.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
WojŁawrynowicz: mylisz się. Nikomu nie oddałem głosu i głos bezimienny jest nieważny także nikt nic nie zyskał. I to, że nie oddałem głosu nie znaczy że kogokolwiek popieram. WYgrał ten czy tamten? Świetnie! MI to obojętne. Oto mój głos! H. Słonina wiele zrobił ale nie każdemu się dogodzi. Ci co nic nie dostali- będą narzekac to oczywiste! Ja nie głosowałem i nie narzekam :) Elbląg to prowincja. Tylko tutaj śpię, a pracuję i uczę się w Gdańsku i nikomu nic do tego. Elbląg to dla mnie HOTEL! Dość tani; ) ale znam Woja i wiem, że jego opinie bedą wyważone bo zdsadje sięze stowrzyszeniem Elbląg Europa i ciągnąkase z Urzędu Miasta więc kto by nie rządził, musi trzymać fason heh - chociaż kasa na pewne cele dla EE już rozddana. Czuli się pewnie zagrożeni utratą dofinansowania więc zagrali o kase z projektu na 3 lata; ) No nie? Do MiejscowyAborygen: Elbląg to nudne miasto. Polityka 45-89 do tego doprowadziła. Mam walczyc z wiatrakami? Nie poprawię sytuacji miasta nawet za 50 lat. Więc wybieram inny rejon i co w tym złego? Lokalny patriotyzm? Co za polityka. Gdybym patrzył na sentyment to bym mieszkał na uczelni bo kocham naukę; ) a wiem, że musze odejść aby inni mieli miejsce; ) Idę dalej. Zły region opuszczam. Nic tu nie ma i nie będzie.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Super Super Super. Mądre i na temat @@
Jajko (2010.12.09)

info

0  
  0
I dzięki takiej postawie młody człowieku miernota lokalna czuje się usatysfakcjonowana i podniesiona do rangi normalności. Ale tak naprawdę, skoro rejterujesz i oddajesz pole - to bądź łaskaw nie zabierać głosu na ten temat bo nie jesteś uczestnikiem procesu (NO TAK PRAWDĘ DO KTÓREGO DALEKO JESZCZE W ELBLĄGU) budowania i tworzenia samorządu. nie można być tylko trochę w ciąży bo pachnie to gówniarstwem i ignorancją.
MiejscowyAborygen (2010.12.09)

info

0  
  0
Do z polski. Rozumiem ze ty tez zaliczasz się do tych fachowców z SLD, skłania mnie do tego stwierdzenia pewność z jaką się wypowiadasz w tej kwestii. Wiec z góry zakładam ze jesteś nie obiektywny. Kruk krukowi oka nie wykole. Co do biednych dzieci to myślę że kapitału nie powinieneś na nich zbijać. To temat bardzo nośny ale też bardzo bolesny. Nie trafiłeś kolego. Strzał w kolano.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Szkoda ze nie punktowaliście i nie zapisywaliście przez ostatnie dwanaście lat. Jesteście w szybkim odwrocie ale nie na pozycje wyjściowe tylko w kierunku wyjścia.
polikarp (2010.12.09)

info

0  
  0
Ciekawa teoria. Myślę jednak inaczej. Dużo jeździłem po Polsce mam wielu znajomych w byłych miastach wojewódzkich, wszyscy narzekają, Błędem ostatnich lat było nieinwestowanie w drobny biznes, ale tego nie zrozumie nikt kto nie prowadził firmy. Nie widzę nic zdrożnego, że ktoś robi sobie z Elbląga hotel a pracuje w Gdańsku czy Warszawie pieniądze z podatku zostają na inwestycje tu w miejscu meldunku i dobrze. Są kraje gdzie znakomita większość mieszkańców pracuje poza miejscem zamieszkania
z polski (2010.12.09)

info

0  
  0
Cieszę się, że moje pieniądze (głownie opłata za mieszkanie itp) zostaną w Elblągu :) może się rozwinie :) I masz rację. Pracuję się gdzie jest GODNA praca i płaca, śpi czasem gdzie popadnie; ) na raze taniej i blisko w Elblągu :)
(2010.12.09)

info

0  
  0
18. Poprawa jakości ścieżek rowerowych. 19. Powołanie Oficera Rowerowego. Elbląska Strona Rowerowa stawia na te dwa paragrafy - http://www.bikerelblag.hg.pl
Darecki ESR (2010.12.09)

info

0  
  0
Do z polski. Na drobnym biznesie tez nie pojedziesz bo oni nie dadzą się kupić. To najzdrowsza formacja społeczna która ma kręgosłup.
polikarp (2010.12.09)

info

0  
  0
Przykro mi, ale tekst jest kiepski i nie wart dyskusji. Ja rozumiem, że adepci dziennikarstwa chcą gdzieś się sprawdzić, zaistnieć, ale nie należy rzucać ich na zbyt glęboką wodę, bo się wystraszą i zniechęcą. Natomiast podobalo mi się bardzo cieple expose nowego prezydenta miasta, jakże inne od serwowanej nam dotychczas przez ratusz nudnej gawędy. Jest to jednak nowa jakość, co by nie mówić. Mam nadzieję, że również intelektualnie to miasto się ożywi, co (daj Boże) zaowocuje wysypem dziennikarskich talentów.
fama (2010.12.09)

info

0  
  0