UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I dzięki takiej postawie młody człowieku miernota lokalna czuje się usatysfakcjonowana i podniesiona do rangi normalności. Ale tak naprawdę, skoro rejterujesz i oddajesz pole - to bądź łaskaw nie zabierać głosu na ten temat bo nie jesteś uczestnikiem procesu (NO TAK PRAWDĘ DO KTÓREGO DALEKO JESZCZE W ELBLĄGU) budowania i tworzenia samorządu. nie można być tylko trochę w ciąży bo pachnie to gówniarstwem i ignorancją.

MiejscowyAborygen