UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszę się, że moje pieniądze (głownie opłata za mieszkanie itp) zostaną w Elblągu :) może się rozwinie :) I masz rację. Pracuję się gdzie jest GODNA praca i płaca, śpi czasem gdzie popadnie; ) na raze taniej i blisko w Elblągu :)