UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawa teoria. Myślę jednak inaczej. Dużo jeździłem po Polsce mam wielu znajomych w byłych miastach wojewódzkich, wszyscy narzekają, Błędem ostatnich lat było nieinwestowanie w drobny biznes, ale tego nie zrozumie nikt kto nie prowadził firmy. Nie widzę nic zdrożnego, że ktoś robi sobie z Elbląga hotel a pracuje w Gdańsku czy Warszawie pieniądze z podatku zostają na inwestycje tu w miejscu meldunku i dobrze. Są kraje gdzie znakomita większość mieszkańców pracuje poza miejscem zamieszkania

z polski

Anuluj