UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cieszę się, że moje pieniądze (głownie opłata za mieszkanie itp) zostaną w Elblągu :) może się rozwinie :) I masz rację. Pracuję się gdzie jest GODNA praca i płaca, śpi czasem gdzie popadnie; ) na raze taniej i blisko w Elblągu :)