UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykro mi, ale tekst jest kiepski i nie wart dyskusji. Ja rozumiem, że adepci dziennikarstwa chcą gdzieś się sprawdzić, zaistnieć, ale nie należy rzucać ich na zbyt glęboką wodę, bo się wystraszą i zniechęcą. Natomiast podobalo mi się bardzo cieple expose nowego prezydenta miasta, jakże inne od serwowanej nam dotychczas przez ratusz nudnej gawędy. Jest to jednak nowa jakość, co by nie mówić. Mam nadzieję, że również intelektualnie to miasto się ożywi, co (daj Boże) zaowocuje wysypem dziennikarskich talentów.

fama