A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzisiaj miałem piękny sen, ten sen to nowy stadion i Olimpia w pierwszel lidze
Autorowi polecam przeanalizowani innej sytuacji. Jak to się stało, że pomimo tego, że pan Nowaczyk nie był faworytem, a pana Słoninę poparło PIS, SLD, SD idt wygral człowiek młody dzięki swojej i swojego sztabu pracy. Wykorzystując przy okazji w kampani wyborczej nowe metody komunikowania. Ja dałem nowemu prezydentowi kredyt zaufania. Zobaczymy za 4 lata.
lew tołstoj
WojŁawrynowicz. Twoja wypowiedz wydaje się być prawdziwa i obiektywna. Wszyscy obywatele tego miasta powinni pomóc swojemu prezydentowi. Musimy mieć przekonanie że jest w stanie coś zmienić. Oczywiście jest wiele osób w tym mieście którym nie po drodze z G. Nowaczykiem i jak mi się wydaje zrobią wszystko aby ta kadencja łatwą nie była. Bardzo podoba mi się to że rozpoczął od łączenia a nie dzielenia społeczeństwa. Nie wiem czy mnie byłoby stać na taki gest mając praktycznie większość w radzie.
jakimi się otoczy ludźmi, tak będzie miał !
Do z polski. A jak byłeś radnym to dbałeś o ten szczególny nadzór ze strony społeczeństwa.
Bezimienny piszący do Woja. Jesteś kompletnie niezorientowany w "terenie" to nie dobra wola i chęć łączenia to brak fachowców jak w całej PO. Napisz mi co zrobił Tusk przez trzy lata jak to odczuł naród. Wczoraj w ogólnopolskiej sieci TV był program o niedożywieniu dzieci to idzie w miliony, wyszło na to, że gdyby nie Pajacyki i inne organizacje one by nie były niedożywione a głodne. SLD jest dla GN zapleczem fachowców ( nie mówię o radnych ) w urzędzie. Bez tego zaplecza nic by nie zrobiono. Zgadzam się, że sa wydziały gdzie trzeba dokonać zmian ale to margines.
Nieobecni nie maja prawa głosu. Są takie kraje (cywilizowane), w których obecność na wyborach jest obowiązkowa. Na takich ludzi jak ty młody człowieku liczyli zawsze czerwoni w tym mieście - bo ta bezimienna szara masa przyklaskiwała im do tańca wedle muzyki, którą oni grają. No role się trochę zmieniły. Nasi pierwszoplanowi zamiatacze to albo wyleniałe lisy lub nie najwyższa półka samorządowa. Takie są realia Elbląga - jakie społeczeństwo lokalne i jego wymagania dotychczasowe tacy wodzowie. Negatywna kampania i selekcja samorządowych pracowników, kierowników i przełożonych w perspektywie wielu lat nie wyłoniła ludzi nie pospolitych o oryginalnym i twórczym myśleniu. To się tworzy, ale jak nadal będziemy obracać się w tym jednym zamkniętym kręgu niemocy twórczej - nic z tego nie będzie - mimo zaklinania rzeczywistości. W jednym masz rację - wodzów należy rozliczać, skrupulatnie i do końca, ale ty młodzieńcze z racji stania obok utraciłeś prawo uczestniczenia w procesie budowy samorządu. Pociąg odjechał ci, co nie wsiedli nie dojadą i nie będą mogli zobaczyć stacji końcowej. Taki deal młodzieńcze.
wykaz pobożnych życzeń. .. .są bardziej prostsze i rzeczywiste potrzeby. przestrzeń społeczna, szacunek dla mienia i dorobku mieszkańców i miasta. sprawność administracji i służb. zarządzanie kryzysowe to nie siepełko i ogladanie telewizji. jak jedzie się tramwajem to widać chamstwo kierowców samochodów i kompletny brak poszanowania przepisów ruchu drogowego. czy jest u nas drogówka?żebractwo lub żebranina objęła coraz młodszych i silniejszych, a chdniki nie odsieżone i ślizkie. może tak dawanie za friko wiązałoby się z pracą na rzecz miasta?jakoś młodych obywateli - to tylko nadyżywanie 11 litery alfabetu. .. .
potrzeba normalnego i sprawnego systemu opieki nad zdrowym człowiekiem, a nie wyścigi o chorego- profilaktyka i dbałość o zdrowie już w szkole. paradoksy ratusza i radnych lekcewarzących wyroki sądów- kasus radnych H. młode wilki nie powinny się cieszyć i tak są pod baczną obserwacją społeczną. jest przecież referendum odwoławcze. .. .ale to po pewnym czasie nie zaraz. .. .nadzieja jest, ale i szacunek dla ustępującego Prezydenta też powinien być. Pan Nowaczyk też przecież kiedyś skończy urzędowanie. .. .puki co ma kredyt. .. .. i wysiłek dobrze zorganizowany, rónomiernie rozłożony da efekty- czego mieszkańcom Elblaga i sobie winszuje.
Drogi autorze - nie masz żadnego prawa komentowac wyborów skoro w nich nie brałes udziału.
zapisujemy i będziemy punktować, a za 4 lata podsumujemy i zobaczymy czy choć kilka z tych punktów zostało zrealizowanych. ..