UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze nie punktowaliście i nie zapisywaliście przez ostatnie dwanaście lat. Jesteście w szybkim odwrocie ale nie na pozycje wyjściowe tylko w kierunku wyjścia.
polikarp
Szkoda ze nie punktowaliście i nie zapisywaliście przez ostatnie dwanaście lat. Jesteście w szybkim odwrocie ale nie na pozycje wyjściowe tylko w kierunku wyjścia.
polikarp