UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
WojŁawrynowicz: mylisz się. Nikomu nie oddałem głosu i głos bezimienny jest nieważny także nikt nic nie zyskał. I to, że nie oddałem głosu nie znaczy że kogokolwiek popieram. WYgrał ten czy tamten? Świetnie! MI to obojętne. Oto mój głos! H. Słonina wiele zrobił ale nie każdemu się dogodzi. Ci co nic nie dostali- będą narzekac to oczywiste! Ja nie głosowałem i nie narzekam :) Elbląg to prowincja. Tylko tutaj śpię, a pracuję i uczę się w Gdańsku i nikomu nic do tego. Elbląg to dla mnie HOTEL! Dość tani; ) ale znam Woja i wiem, że jego opinie bedą wyważone bo zdsadje sięze stowrzyszeniem Elbląg Europa i ciągnąkase z Urzędu Miasta więc kto by nie rządził, musi trzymać fason heh - chociaż kasa na pewne cele dla EE już rozddana. Czuli się pewnie zagrożeni utratą dofinansowania więc zagrali o kase z projektu na 3 lata; ) No nie? Do MiejscowyAborygen: Elbląg to nudne miasto. Polityka 45-89 do tego doprowadziła. Mam walczyc z wiatrakami? Nie poprawię sytuacji miasta nawet za 50 lat. Więc wybieram inny rejon i co w tym złego? Lokalny patriotyzm? Co za polityka. Gdybym patrzył na sentyment to bym mieszkał na uczelni bo kocham naukę; ) a wiem, że musze odejść aby inni mieli miejsce; ) Idę dalej. Zły region opuszczam. Nic tu nie ma i nie będzie.