UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do z polski. Rozumiem ze ty tez zaliczasz się do tych fachowców z SLD, skłania mnie do tego stwierdzenia pewność z jaką się wypowiadasz w tej kwestii. Wiec z góry zakładam ze jesteś nie obiektywny. Kruk krukowi oka nie wykole. Co do biednych dzieci to myślę że kapitału nie powinieneś na nich zbijać. To temat bardzo nośny ale też bardzo bolesny. Nie trafiłeś kolego. Strzał w kolano.