159
09.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja zaproponowałbym nowym władzom, (jeśli oczywiście będą to nowe) ściągnięcie do Elbląga inwestorów budujących i prowadzących parki rozrywki. Na bazie wielu terenów, a szczególnie tego wytypowanego na EUROPARK można by stworzyć takie przedsięwzięcie, bez angażowania jakichkolwiek pieniędzy samorządowych. Bliskość Rosji i mizerii trzcińsko-bagiennej jak i Trójmiasta daje wielki atut zaistnienia takiego przedsięwzięcia. Środkowa Polska - Mazowsze przeżywa właśnie emocje związane z lokalizacjami takich przedsięwzięć. Pokażcie im pierwotną wersję EUROPARKU, nie tą okrojoną przez "fachowców" a przekonacie się, że to ma wiele przyczynków powodzenia.
MiejscowyAborygen (2010.12.13)

info

0  
  0
Tajemnicą każdego powodzenia są ludzie. .. .. W. C. U. M. - WIEDZIEĆ, CHCIEĆ, UMIEĆ, MÓC. .. .. OT CAŁA TAJEMNICA. Pewnie sporo jest takich czychających na okazje, ale to wszyscy muszą o tym wiedzieć, wszyscy muszą chcieć, wszyscy muszą umieć i wszyscy muszą móc. .. .. Pozdrawiam benificjentów głosowania, dziękuje tym co do tej pory pracowali, nie ukrywam niechęci do cwaniaków, którzy przeszli ponownie- trzeba ich sie pozbyć. .. .. A paru ludziom zupełnie sympatycznie mogę przypomnieć, że fajne jest życie emeryta. Najgorszy moment to modlitwa. .. tak, tak: Panie zabrałeś mozliwości, zabierz i chęci. .. .. A tak poważnie : chcieli do władzy no to ją macie i pokazujcie co potraficie. .. ..
bez (2010.12.13)

info

0  
  0
Obiecane przez Prezydenta Nowaczyka zbliżenie Elblaga z Trojmiastem proponuję zaczać od wlaczenia elblaskiego odzzialy TVP do Gdanskiej Telewizji, bo Olsztyńska Elblag stale pomija, oraz reaktywacji elblaskiej strony w Gazecie Morskiej Gazety Wyborczej.
(2010.12.13)

info

0  
  0
Chyba jest po piwku, lub jadł w barze open 24 hua ha hahaha
(2010.12.13)

info

0  
  0
Kto mysli, że nasze media będą patrzeć na ręce władzy to się myli. Owszem pisać o sukcesach tak, ale o niepowodzeniach nie, dali już próbkę przed wyborami. Ja bym wywaliła te matolstwo bez wykształcenia fachowego, nie potrafią normalnie przeprowadzić zwykłego wywiadu. Żenada
plum (2010.12.14)

info

0  
  0
Co wy wszyscy chcecie od GN jakie zmiany w Egu, straż miejska, nauczyciele. Co moze człowiek k tóry nie ma pojęcia o tych sprawach, ażeby to poznać to GN zabierze 10 lat. On nie interesował się E-giem, on ma to w nosie on chce tylko administrować i żyć jak dotąd. Tz luz. wódeczka, panienki i wyjazdy poza miasto.
hahahi (2010.12.14)

info

0  
  0
Co za żałosne komentarze. ..
Tar (2010.12.14)

info

0  
  0
Ja głosowałam na Nowaczyka, ale też mnie nie przekonywał. Jaki jednak był wybór? Rezygnacja z pójścia na wybory nie jest też rozwiązaniem, bo może przez to wygrać konkurent, który z racji wieku nie powinien już być prezydentem. Czy był zły, to dopiero się okaże po dokonaniach niby lepszego, bo młodszego.
(2010.12.14)

info

0  
  0
co to moderator portelu przysnął ? czas chyba na jakiś nowszy pean na cześć pana N. Proszę nie zapomnieć o pierwszych dokonaniach, np. odśnieżanie miasta
(2010.12.14)

info

0  
  0
a gdzie sa mieszkania dla ludzi ktorzy sie staraja.
(2010.12.14)

info

0  
  0