UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obiecane przez Prezydenta Nowaczyka zbliżenie Elblaga z Trojmiastem proponuję zaczać od wlaczenia elblaskiego odzzialy TVP do Gdanskiej Telewizji, bo Olsztyńska Elblag stale pomija, oraz reaktywacji elblaskiej strony w Gazecie Morskiej Gazety Wyborczej.