UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co to moderator portelu przysnął ? czas chyba na jakiś nowszy pean na cześć pana N. Proszę nie zapomnieć o pierwszych dokonaniach, np. odśnieżanie miasta
co to moderator portelu przysnął ? czas chyba na jakiś nowszy pean na cześć pana N. Proszę nie zapomnieć o pierwszych dokonaniach, np. odśnieżanie miasta