UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co to moderator portelu przysnął ? czas chyba na jakiś nowszy pean na cześć pana N. Proszę nie zapomnieć o pierwszych dokonaniach, np. odśnieżanie miasta


Anuluj