UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co wy wszyscy chcecie od GN jakie zmiany w Egu, straż miejska, nauczyciele. Co moze człowiek k tóry nie ma pojęcia o tych sprawach, ażeby to poznać to GN zabierze 10 lat. On nie interesował się E-giem, on ma to w nosie on chce tylko administrować i żyć jak dotąd. Tz luz. wódeczka, panienki i wyjazdy poza miasto.

hahahi