UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja zaproponowałbym nowym władzom, (jeśli oczywiście będą to nowe) ściągnięcie do Elbląga inwestorów budujących i prowadzących parki rozrywki. Na bazie wielu terenów, a szczególnie tego wytypowanego na EUROPARK można by stworzyć takie przedsięwzięcie, bez angażowania jakichkolwiek pieniędzy samorządowych. Bliskość Rosji i mizerii trzcińsko-bagiennej jak i Trójmiasta daje wielki atut zaistnienia takiego przedsięwzięcia. Środkowa Polska - Mazowsze przeżywa właśnie emocje związane z lokalizacjami takich przedsięwzięć. Pokażcie im pierwotną wersję EUROPARKU, nie tą okrojoną przez "fachowców" a przekonacie się, że to ma wiele przyczynków powodzenia.

MiejscowyAborygen

Anuluj