UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja głosowałam na Nowaczyka, ale też mnie nie przekonywał. Jaki jednak był wybór? Rezygnacja z pójścia na wybory nie jest też rozwiązaniem, bo może przez to wygrać konkurent, który z racji wieku nie powinien już być prezydentem. Czy był zły, to dopiero się okaże po dokonaniach niby lepszego, bo młodszego.


Anuluj