A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze że PISuarki nie dorwały sie do koryta! SMOLENSK 2110 to je to!
Ma jednak szczęście Elbląg, bo nastąpią zmiany w zarządzaniu miasta. Wybierzcie tylko odpowiednich ludzi, fachowców w odpowiednich dziedzinach i bez skłonności do motania i kombinowania. Sprawdzić też należy jakie firmy mają zarejestrowane urzędnicy i czy nie kombinowali ze zleceniami.
Widzisz Czerwony potencjał wyborczy obywateli państw zachodnich kreują przede wszystkim media. To one są motorem napędowym tej maszynki wyborczej. Statystyczny obywatel UE też lubi kiełbasę. Ich świadomość wyborcza też czasami osiąga wyżyny świadomości wyborczej naszych obywateli. Dowodem jak autentyczne jest zaangażowanie wyborcze jest zmuszanie do uczestnictwa w wyborach po przez system nakazu tak jak w Belgii. Tam mamy frekwencję wymarzoną ponad 98%. Czyli nie jest tak zle.
A ja się pytam, co się dzieje w UM i Zarządem Dróg! Czy w ruchu poruszają się jedynie zmotoryzowani? Czy ktoś zainteresuje się stanem dróg dla PIESZYCH? Przejście przez 1 Maja i inne "CENTRALNE" trasy dla piechotów, sa po prostu nie do przejścia! Trzeba będzie chyba zainwestować w kalosze, bo żeby przejść przez ulicę z 1-go maja to trzeba stanąć w kałużach po kolana! Ludzie!! Czy Pan Prezydent się przeszedł i zobaczył jak wygląda stan ulic, czy grzeje dupką nowy fotelik z podgrzewanym siedzeniem?
W innych miastach UM nałożył dosyć wysokie kary, za takie zaniedbania. .. a u nas, jak to u nas - LABA! Może by się Pan Nowaczyk wziął za robotę?
MASAKRA
Oj anonimie prowokujesz mnie. Pytasz o trudne tematy a jednym zdaniem nie da się napisać. Ale odpowiem. W Belgii przepis o obowiązkowych wyborach wprowadzono w 1893 roku, by upowszechnić ideę głosowania wśród niewykształconych. To nie jest nowy pomysł tylko tradycja w tym Królestwie. Król wprowadził a Belgia to monarchia konstytucyjna. Ale dyskutują o tym. Liberałowie chcą to znieść uważając za łamanie praw obywatelskich i relikt przeszłości nie pasujący do współczesności. To nie jest dobry przykład. Odnośnie mediów -media to tragiczna sprawa. Uwikłane w politykę, po wyborach nie piszą już o obietnicach wyborczych. Nie zajmują się tematem. Tymczasem wpływ niedotrzymywanych obietnic wyborczych na zachowania wyborców a nawet ich życie jest bardzo duży. Czerwony
Na przykład Prezydent Komorowski obiecał wyprowadzić wojska z Afganistanu do 2012r. Wiele rodzin żołnierskich a może i całe żołnierskie środowisko pewnie z tego powodu głosowało na tak wierząc w obietnicę Jak wygrał to ogłoszono datę 2014r. Nie wiem czy zginą, ilu zginie Polaków przez te dwa dodatkowe lata ale wiem, że to nie jest w porządku. Jak nie mógł to nie powinien obiecywać. Tylko kogo to teraz obchodzi. Tylko te rodziny ale co one teraz znaczą. Świeżą sprawą w skali lokalnej jest stadion. Na GN z powodu tej obietnicy zagłosowali kibice. Młodzi ludzie, chłopcy z różnych rodzin często trudnych. Oni naprawdę kochają swój klub. Wierzą w ten stadion i marzą o nim. Jeżeli zaraz okaże się że jednak nie można to czy ci chłopcy będą głosować za kilka lat. Czego się nauczą od polityka? Pewnie nigdy więcej nie zagłosują ale na pewno usłyszą, że nie wypełnili demokratycznego obowiązku. GN łatwo się wytłumaczy – przecież to tylko kampania i wiadomo, że nie mógł zrobić. O takich sprawach media nie piszą, partie nie mówią. To powoduje bezkarność obietnic wyborczych i jest przyczyną niskich frekwencji. Czerwony
JesusAlvaro dzięki za dobre słowo ale każdy idol w jakimś momencie może sprawić zawód. Nie warto. Ja lubię się boksować w necie. Chociaż łatwo nie jest. Ale jak kiedyś Aborygena przekonam do jakiegoś mojego poglądu to będę się czuł jak wynalazca wehikułu czasu. Czerwony
fani sloniny, darujcie sobie w piatej godzinie urzedowania uwagi do prezydenta nowaczyka, że za duzo sniegu na chodniku bo nie jestescie chyba inteligentni innaczej.
i juz sie zaczeła jazda służbowym samochodem za pieniądze podatników w prywatnych sprawach !!!!
Facet jest typowo niefotogeniczny.