A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeśli lubi wódeczkę nasz GN i dziewczynki i libacje jak piszecie to powinien wziąć na wice czerwonego golasa, napewno dogadają się. Zresztą pisał na blogu że uwielbia pracować z kobietami i to co piszesz potwierdza jego charakter. Zresztą pracowaliśmy z nim i nic dobrego nie zrobił, gdyby Henio nie miał tylu lat napewno by nie wygrał, wołaliśmy na niego GOGUŚ.
Panie Prezydencie,
ja wiem, że Pan nie porusza się po mieście na piechotę i nie Pan podpisywał umowę z firmą, która ma odsnieżać to miasto, ale niech Pan zacznie od tego, żeby coś z tym zrobić. To jest Antarktyda; nikt nic nie robi, a to przecież dopiero połowa grudnia. Proszę o podanie nazwy tej firmy.
14.Wymiana systemu oświetlenia miasta: „ nowe, efektowne oświetlenie Elbląga, który musi w końcu zyskać blask dużego miasta” . - od 1974 roku nie mozna załatwić ośietlenia przy garażach naprzeciwko browaru, a ty się mówi o wymianie na nowe. To proszę te stare oświetlenie przestawić w miejsce jak wyżej
mam tylko nadzieje, ze nowy prezydent bedzie umial byc lepszy od salomona-naleje do pelnego z proznego-a na razie niech zrobi cos abym mogla moim dzieciom dac jesc!!!bo nie ma dla mnie pracy a w mopsie mi powiedzieli, ze jak dla nich powinnam najpierw sprzedac dorobek 25 lat pracy za grosze-bo mam za ładne mieszkanie - niech sprawi, aby normalna rodzina, ktorej sie nie powiodlo miala co dac jesc swoim dzieciom!zebym nie musiala zaczac pis alkoholu aby dostac od miasta pare kilo maki i mleko!!!z pozdrowieniami barbara
Panie Nowaczyk!!!Ratuj Pan Nas. .Nie chcemy być w szuwarowo-bagiennym!!!!Decyduje o tym Rada Ministrów, ale przecież znasz Pan ludzi z PO!
Widzimy jak w naszym Urzędzie doprowadzają gabinet wice-prezydenta, ciekawe kto tam zasiądzie bo chodzą po naszym Urzędzie wieści że ma tam wylądować GLISZCZ, wszyscy śmiejemy się z tej poltki, zresztą wszystko może być prawdą bo nasz obecny jest kumplem MG. Ale wczoraj poszła nowa fama po Urzędzie że skoro ma być skrucony czas posłów i mają być szybciej jak za rok wybory do sejmu to na to stanowisko wybiera się WGD. Dopiero byłby numer jak to nasz słynny nie wybrany i całe szczęście na Prezydenta WGD szykował by sobie posadkę wice naszego Urzędu, bo co będzie robił jak go nie wybiorą do sejmu i napewno szans nie ma, my go w naszym UM też nie chcemy już wystarczająco ten zarozumialec nachapał się kasy niech żyje z oszczędności. Jako pracownicy wiemy chyba najlepiej czym kto pachnie. Jak potrafią zrobić porządek z naczelnikami to z innymi też czas najwyższy pokazać im miejsce w szyku. Mamy Panie Prezydencie nadzieję że nie ośmieszy Pan naszego Urzędu dając posadki takim ludziom. Urzędnicy
jacy "urzędnicy" takie i błędy składni o ortograficznych nie wspomnę. .. .
Dobrze że jesteś takim logopedą. A nie wiesz jak wyglądają urzędnicy to szybko zapominasz masz pamięć dobrą ale krótką. Dobrze że tylko pamięć bo jak coś innego to trzeba się leczyć.
Brawo Panie Bartoszu jako Jedyny Ma Pan Odwagę Krytykować Prezydenta itp. Ja Też Nie Byłem na Wyborach Bo Żaden Kandydat Mnie Nie Przekonał Swoim Programem Wyborczym na Oddanie Głosu Na Siebie o Ile Pamięć Mnie Nie Myli w Polsce Jest Demokracja i Mamy Prawo Krytykować Co Chcemy nawet jak nie głosowalismy Tyle W Temacie
Pomijając przypadek obecnej władzy - wam się wydaje że można być tylko trochę w ciąży. Relatywizm zachowań sadów to dorobek 60 lat indiańskiej Polski.