UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja głosowałam na Nowaczyka, ale też mnie nie przekonywał. Jaki jednak był wybór? Rezygnacja z pójścia na wybory nie jest też rozwiązaniem, bo może przez to wygrać konkurent, który z racji wieku nie powinien już być prezydentem. Czy był zły, to dopiero się okaże po dokonaniach niby lepszego, bo młodszego.