UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obiecane przez Prezydenta Nowaczyka zbliżenie Elblaga z Trojmiastem proponuję zaczać od wlaczenia elblaskiego odzzialy TVP do Gdanskiej Telewizji, bo Olsztyńska Elblag stale pomija, oraz reaktywacji elblaskiej strony w Gazecie Morskiej Gazety Wyborczej.


Anuluj