UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obiecane przez Prezydenta Nowaczyka zbliżenie Elblaga z Trojmiastem proponuję zaczać od wlaczenia elblaskiego odzzialy TVP do Gdanskiej Telewizji, bo Olsztyńska Elblag stale pomija, oraz reaktywacji elblaskiej strony w Gazecie Morskiej Gazety Wyborczej.