UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy wszyscy chcecie od GN jakie zmiany w Egu, straż miejska, nauczyciele. Co moze człowiek k tóry nie ma pojęcia o tych sprawach, ażeby to poznać to GN zabierze 10 lat. On nie interesował się E-giem, on ma to w nosie on chce tylko administrować i żyć jak dotąd. Tz luz. wódeczka, panienki i wyjazdy poza miasto.
hahahi