A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sąsiad, jeszcze jedno "zdaRZają" a nie "zdaŻają".
Może i popełniłem błąd ortograficzny to mało istotne, ale nie jestem jak piszesz neb tylko rodowitym obywatelem Elbląga od niedawna mieszkam w Gronowie i nie uważam, że ludzie którzy tu mieszkają są gorsi, wręcz przeciwnie są bardzo życzliwi i napewno są bardziej inteligetniejsi od ciebie pusty ch. .. .ie bez szkoły.
Szkoda drzewa.
do anty neb!!!!! jesteś prostakiem i jestem ciekawy czy w życiu nie popełniłeś żadnego błędu pewnie nie raz byłeś na grillu i piłeś piwo- przypuśćmy że twoja bawiąca się córka wpada na niego i zostaje poparzona-czego Ci nie życzę! Przyjedzie policja i stwierdza że ojciec był po spożyciu alkoholu i nie dopilnował dziecka. Jak znam życie wszyscy twoi znajomi włącznie z tobą nazwali by to wypadkiem -a patologia taka jak ty osądzi to zdarzenie tak samo jak ty to zrobiłeś -jesteś prostakiem i jak czytam twój koment-jestem za aborcją PS. BABSKO MASZ W NOSIE GAMONIU!!!!!PS. POSZKODOWANYM SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DOMU
do anty neb-wozisz z tyłu ale chyba w bagażniku peda. .. !!!!!
dziecko niestety udezylo głową w szybe-to dla ciekawskich-poduszki zadziałały na szczęscie !! widziałem to zajscie od Ado Z -a, cała akcja pomocy ze strony służb TRAGEDYJA -amatorstwo i tyle. komentaze są zlośliwe i proste jak wiele kierowców z blachą NE-, ,, ,, Pani i Borysowi powrotu do zdrowia zyczy ten co starał sie miłym słowem wspomagać gdy otwierał drzwi samochodu
do Zeb Mackaine
No tak a potem po dzwonie mama poprawiła fotelik żeby było ładnie dla policji, że niby dziecko było przypięte.
Widać na zdjęciu podkładkę na siedzeniu.
Zastanów się przez chwilę gdzie ta podkładka by była po dzwonie gdyby bąbel nie miał pasów - brak Twojej logiki jest żenujący. podobnie jak pismaka, który napisał ten artykuł. Nie bronię głupiej baby ale nie wciskajmy juz ciemnoty dla podniecenia sytuacji.
Witam.
Ale macie sensacje. Ludzie, zajmijcie się swoimi sprawami. A gdyby to była Wasza Żona czy Syn? Dla ciekawskich to ta Pani pracuje i ma tyle spraw na głowie co Was dziesiątki. Wy zamiast pisać głupie komentarze pod każdym wydarzeniem to byście wzięli się za robotę, a nie siedzicie przed ekranem całymi dniami. Nie jeden by chciał mieć taką rodzinę, Wy nawet nie macie uczuć pisząc te brednie, żal mi takich ludzi jak Wy. Pani jak i Borysowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a wszystkim innym piszącym pod ich adresem komentarze nie na miejscu życzę, żeby przejrzeli na oczy, bo to mógł być ich ktoś bliski.
Nie pisz bzdur, kobieta jak i poszkodowane dziecko zostało zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi standardami w 100%, mam nadzieje, że to nie ty FACHOWCU przesadziłeś tych ludzi z ich auta-to może skutkować kalectwem.
Auto zostało zabezpieczone przez PSP, ruch zatrzymany przez POLICJE więc tak jak być powinno. Więc nie zabieraj głosu na temat na który nie masz nic prawdziwego do powiedzenia. NIe pozdrawiam
Czytajac komentarz znajomego az lezka mi w oku sie zakrecila, a juz myslalam, ze jakas nie myslaca matka. Jeden komentarz i juz nikt nic zlego nie pisze? Oby takich ludzi jak ten znajomy z wypadku bylo wiecej. Mamie jak i jej synkowi szybkiego powrotu do zdrowia zycze, a innym, zeby kazdy myslal jak ten ich znajomy.