43
17.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jaki to silnik benzyna czy diesel ???
kierowiec (2010.11.17)

info

0  
  0
A fotelik dziecko miało? Po co? Jak i tak pasy nie były zapięte. A poduszka zadziała nawet jak nie są założone pasy. .. Wybuchająca poduszka może spowodować obrażenia lub śmierć ale nie musi. Dziecko miało szczęście.
Elbląższczaczek (2010.11.17)

info

0  
  0
Powiem tak może najpierw złapała prawe pobocze, a prawa fizyki nie oszukasz!!! Odbiła natychmiast w lewo co powoduje wystrzał pojazdu na lewą stronę + śliska nawierzchnia.
POLSKA TO G.......NO (2010.11.17)

info

0  
  0
Zdjęcie nr 7 ewidentnie pokazuje że ta rozbita szyba nie jest od konsolo według "Gawła " tylko od czegoś okrągłego w kształcie kuli :) (głowy ?? )
Zeb Mackaine (2010.11.17)

info

0  
  0
stulcie się wszyscy i zajmijcie własnymi tyłkami!!! znaleźli się idealni kierowcy i rodzice!!! a poszkodowanym życzę zdrowia i szybkiego powrotu do domku!!!!
ja!! (2010.11.17)

info

0  
  0
co za wariatka ŚMIERĆ wozi gdyby jechało jakieś ałto z naprzeciwka
(2010.11.17)

info

0  
  0
Jakie kupić opony na zimę, ktoś ma pomysł, typ, firma ???
Kierowca_doskonaly (2010.11.17)

info

0  
  0
widzę, że jak zwykle przy okazji wypadków wypowiadają się sami doskonali kierowcy i nieomylni ludzie. .. .. ludzie trochę pokory, a gdyby to była wasza żona?
sprawiedliwy (2010.11.17)

info

0  
  0
ludzie co wy piszecie znam tych ludzi i to wspaniała rodzina i bardzo kochają swojego synka i bardzo o niego dbają nie szkalujcie matki bo nie jeden z was chciałby taką mieć a wypadki zdażają się każdemu!SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DOMU!!!!!
SĄSIAD Z GRONOWA (2010.11.17)

info

0  
  0
Ty, sąsiad, co mnie obchodzi, co to za rodzinka? Babsztyl mógł doprowadzić do czołowego zderzenia - przecież ona NIE HAMOWAŁA, tylko grzebała gdzieś w torebce, nie patrząc na drogę!!! Szkoda dzieciaka, też mam ośmioletnią córke, ale wożę ją z tyłu.
antyNEB_!_! (2010.11.17)

info

0  
  0