43
17.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fascynuje Was pisanie tych bzdurnych komentarzy?nawet dokladnie nie wiecie jaki przebieg mialo to zdarzenie, a juz Matce zabieracie dziecko, oceniacie ja po jednych zdarzeniu?O ile wiem to Matka byla w stanie poswiecic siebie, aby tylko jej synkowi sie nic nie stalo. .. o czym swiadcza obrazenia jakie doznala. .. synek jest juz w domku caly i zdrowy :) ciekawe czy kazdy z Was piszacych te brednie bylby/bylaby na tyle odwazny. Pozdrawiam myslacych.
Hmmm. (2010.11.19)

info

0  
  0
Szkoda mi tylko tego dziecka!!! Ta pani od dawna jeździ niebezpiecznie w sposób arogancki, jakby sama była na drodze. .. Nie jedną sytuację widziałem z udziałem Tej osóbkii. Prawdziwa matka w taki sposób nie wozi dziecka.
kierowca (2010.11.20)

info

0  
  0
DLACZEGO!!! nic się nie pisze czy była pod wpływem alkoholu, czy nie!
kierowca (2010.11.20)

info

0  
  0
.. .. oficjalna wersja: pas nie zadziałał-JAK MIAŁ ZADZIAŁAĆ, JAK BYŁ NIE ZAPIĘTY???!!!! A Oskar ma pęknięcie czaszki (i nie od poduszki), gratulacje dla odpowiedzialnej mamusi!
popierający KIEROWCĘ (2010.11.21)

info

0  
  0
.. .pomyłka: Borys
popierający KIEROWCĘ (2010.11.21)

info

0  
  0
Jakie pekniecie czaszki? Chyba Ty masz od urodzenia jakies pekniecie. Jak on chodzi, biega, skacze. A co do matki to co Cie obchodzi cudza odpowiedzialnosc, zajmij sie soba. Przez 1 wypadek juz nie jest odpowiedzialna? A moze lepiej o Twojej matce porozmawiajmy jaka ona nie jest idealna. Spojrz pierw na siebie, a pozniej oceniaj innych.
;-) (2010.11.22)

info

0  
  0
Jeszcze jedno, jaka wersja oficjalna? Skad Ty wiesz co sie stalo dokladnie i jak bylo? Filmow sie naogladales za duzo. Nie masz nic prawdziwego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj.
;-) (2010.11.22)

info

0  
  0
to może wspomnę drugi raz, a właściwie tamten był pierwszy. .. .jak mama przyjechała corsą do Kadyn, w takim stanie, że ledwie wysiadła z auta???
(2010.11.22)

info

0  
  0
Za wódę już miała kopare połamaną i drutami skręconą. ..
kierowca (2010.11.23)

info

0  
  0
Kopare to ma twoja stara polamana i skrecana bo ja stado murzynow w usta ru. .. .
do kierowca (2010.11.23)

info

0  
  0