UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może i popełniłem błąd ortograficzny to mało istotne, ale nie jestem jak piszesz neb tylko rodowitym obywatelem Elbląga od niedawna mieszkam w Gronowie i nie uważam, że ludzie którzy tu mieszkają są gorsi, wręcz przeciwnie są bardzo życzliwi i napewno są bardziej inteligetniejsi od ciebie pusty ch. .. .ie bez szkoły.

sąsiad z Gronowa