UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do anty neb!!!!! jesteś prostakiem i jestem ciekawy czy w życiu nie popełniłeś żadnego błędu pewnie nie raz byłeś na grillu i piłeś piwo- przypuśćmy że twoja bawiąca się córka wpada na niego i zostaje poparzona-czego Ci nie życzę! Przyjedzie policja i stwierdza że ojciec był po spożyciu alkoholu i nie dopilnował dziecka. Jak znam życie wszyscy twoi znajomi włącznie z tobą nazwali by to wypadkiem -a patologia taka jak ty osądzi to zdarzenie tak samo jak ty to zrobiłeś -jesteś prostakiem i jak czytam twój koment-jestem za aborcją PS. BABSKO MASZ W NOSIE GAMONIU!!!!!PS. POSZKODOWANYM SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DOMU

El.........a