UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziecko niestety udezylo głową w szybe-to dla ciekawskich-poduszki zadziałały na szczęscie !! widziałem to zajscie od Ado Z -a, cała akcja pomocy ze strony służb TRAGEDYJA -amatorstwo i tyle. komentaze są zlośliwe i proste jak wiele kierowców z blachą NE-, ,, ,, Pani i Borysowi powrotu do zdrowia zyczy ten co starał sie miłym słowem wspomagać gdy otwierał drzwi samochodu

68

Anuluj