UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam. Ale macie sensacje. Ludzie, zajmijcie się swoimi sprawami. A gdyby to była Wasza Żona czy Syn? Dla ciekawskich to ta Pani pracuje i ma tyle spraw na głowie co Was dziesiątki. Wy zamiast pisać głupie komentarze pod każdym wydarzeniem to byście wzięli się za robotę, a nie siedzicie przed ekranem całymi dniami. Nie jeden by chciał mieć taką rodzinę, Wy nawet nie macie uczuć pisząc te brednie, żal mi takich ludzi jak Wy. Pani jak i Borysowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a wszystkim innym piszącym pod ich adresem komentarze nie na miejscu życzę, żeby przejrzeli na oczy, bo to mógł być ich ktoś bliski.

Znajomy

Anuluj