UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może i popełniłem błąd ortograficzny to mało istotne, ale nie jestem jak piszesz neb tylko rodowitym obywatelem Elbląga od niedawna mieszkam w Gronowie i nie uważam, że ludzie którzy tu mieszkają są gorsi, wręcz przeciwnie są bardzo życzliwi i napewno są bardziej inteligetniejsi od ciebie pusty ch. .. .ie bez szkoły.

sąsiad z Gronowa

Anuluj