UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może i popełniłem błąd ortograficzny to mało istotne, ale nie jestem jak piszesz neb tylko rodowitym obywatelem Elbląga od niedawna mieszkam w Gronowie i nie uważam, że ludzie którzy tu mieszkają są gorsi, wręcz przeciwnie są bardzo życzliwi i napewno są bardziej inteligetniejsi od ciebie pusty ch. .. .ie bez szkoły.
sąsiad z Gronowa