UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytajac komentarz znajomego az lezka mi w oku sie zakrecila, a juz myslalam, ze jakas nie myslaca matka. Jeden komentarz i juz nikt nic zlego nie pisze? Oby takich ludzi jak ten znajomy z wypadku bylo wiecej. Mamie jak i jej synkowi szybkiego powrotu do zdrowia zycze, a innym, zeby kazdy myslal jak ten ich znajomy.

Anna.